Järg on jõudnud wellness- ja toitumisrakendusteni, mille abil enda füüsilist ja vaimset heaolu tasakaalus hoida. Õige toitumine aitab luua parema enesetunde ning piisav uni ja vedeliku tarbimine parandavad Sinu elukvaliteeti märgatavalt. Toome Sinuni kaheksa rakendust, mille hulgast võiksid leida lausa mitu, mida igapäevaselt enda jaoks ära kasutada.

  1. Elisa Elustiil

Naudi tervislikku elu Elisa Elustiiliga! Elisa Elustiil loob Sulle kohendatud toitumiskava ning aitab pidada toitumis- ja treeningpäevikut. Äppi eelisteks on triipkoodilugeja, et saaksid kiiresti oma toiduaineid skanneerida, lihtsad põhjamaised retseptid ja toidusoovitused, võimalus välistada toiduaineid toitumiskavadest ning ühildumine Apple Healthi, Endomondo, Polar Flow ja paljude teiste rakendustega. Elisa Elustiili võivad kasutada kõikide kõneoperaatorite kliendid ning on praegu vaid eesti keeles. Esimesed 7 päeva kestab täiesti tasuta prooviperiood ning edaspidi maksad vaid 3.99 kuus. Elisa Elustiili eest saad maksta ka SportID-s. Tutvu lähemalt SIIN.

Google Play | iOS

  1. FitLap.ee

FitLap aitab kaalu langetada kiirelt, lihtsalt ja soodsalt! Toitumiskavad on loodud oma ala ekspertide poolt, kes aitavad igas vanuses inimesi pürgida tervisliku eluviisi suunas või hoida neid õigel rajal. Rakendus pakub automaatset toidukorvi, võimaluse tooraineid välja vahetada, kogu perele toite planeerida ning klienditugi annab online-abikäe, kui Sul tekib lisaküsimusi. FitLap äpp on proovimiseks kolm päeva täiesti tasuta ning seejärel saad valida ühe kuu, kolme kuu või aastase paketi vahel. FitLap.ee-ga saab liituda ka läbi SportID. Lisainformatsiooni leiad SIIT.

Google Play | iOS

3. Fooducate

Jälgi täpselt mida sööd! Fooducate süsteemis on üle 250 000 triipkoodi, et saaksid näha täpselt, mida sa poest ostad ning kas täidad oma toitaine- ning vitamiinivajadused. Fooducate annab hinnangu igale toidule ning pakub alternatiive Sinu toidulauale, et toituksid tervislikumalt ja jälgiksid enda seatud eesmärke. Olgu Sinu eesmärgiks kaalulangetus või parem enesetunne – Fooducate annab Sulle vajaliku toitumisalase info selle jaoks.

Google Play | iOS

  1. Water Reminder

Viimased aastad on räägitud vee tarbimise olulisusest ning selle jaoks on loodud rakendused, mis Sulle meelde tuletavad, et peaksid klaasi vett jooma. Water reminder on üks neist kasulikest äppidest, mis tuletab meelde juba üle viiele miljonile inimesele, et on aeg vedelikku tarbida. Piisav vedeliku tarbimine päeva jooksul aitab kaalu langetada, parandab nahka ning aitab vältida väsimust ning erinevaid haigusi. Proovi ise järele!

Google Play | iOS

  1. Sleep Cycle

Ärkamine on raske ning oled terve päev väsinud? Sleep Cycle rakendus jälgib Sinu unetunde ning aitab Sul ärgata just siis, kui oled kerges unes ning unetsükkel soosib seda. Andmeid analüüsides aitab rakendus Sul leida just parima aja magama minemiseks ning ärkamiseks, et oleksid terve päeva puhanud. Premium versiooniga on võimalik jälgida, kuidas unetsükkel mõjutab Sinu emotsioone, jälgib unetrende pikaajalisemalt ning pakub lahendusi kiiremaks uinumiseks.

Google Play | iOS

  1. Tasty

Kui kodused retseptid ei tundu enam nii ahvatlevad, on aeg proovida midagi uut. Tasty pakub üle 3000 retsepti koos värvikate piltide, videote ning õpetustega, et valmistada maitsvatest kookidest soolaste õhtusöökideni välja. Lisaks saad rakendust personaliseerida, võttes välja toitudest liha või asendada erinevaid toiduaineid retseptides.

Google Play | iOS

  1. Happy Not Perfect

Kui soovid puhastada mõtteid  ning lõõgastuda, kuid pikaks meditatsiooniks pole aega, siis Happy Not Perfect aitab Sind hädast välja. Lühikesed harjutused algavad mõnest minutist ning valikus on neid üle 300. Leia õige harjutus vastavalt oma emotsioonidele ning vabane muredest või paranda hoopiski unekvaliteeti.

Google Play | iOS

  1. Relax Melodies: Sleep Sounds

Kui Sul on raskusi uinumisega või soovid keskendumiseks kuulata midagi muud peale muusika, siis Relax Melodies pakub Sulle üle 100 heli ning meloodia, millega saaksid paremini keskenduda oma tegevustele. Paljud kasutajad kiidavad selle positiivset efekti just uinumisel ning unekvaliteedi parandamisel.

Google Play | iOS

SportIDEAS poolt soovime alati tähelepanu pöörata ka vaimsele heaolule, et tunneksid end iga päev paremini. Selleks jälgi, et oleksid piisavalt aktiivne, kuid samas toituksid värskest toidust, magaksid piisavalt ning tarbiksid parajalt vett. Loe lisaks meie blogist 8 kasuliku mobiilirakenduse kohta õues liikumiseks ning 8 treeningrakendust kodus treenimiseks. Püsi terve ning #treenikodus ja #püsikodus!