Oleme jõudnud kampaania “Hooliv tööandja 2020” lõpusirgele. Loodetavasti olete kollektiiviga jõudnud täita eelmiste nädalate väljakutsed ning kui veel ei ole, siis tehke enne 02.07.2020, et saada pärjatud “Hooliv tööandja 2020” tiitliga ning osaleda peaauhinna loosis. Vaata enda ettevõtte väljakutsete täitmist SIIT.

Sel nädalal võtame tuure maha, et puhata möödunud treeningutest ja spordiüritustest – aeg on lõõgastuda spaas või nautida taastusravi võimalusi. 

V nädala väljakutse

  1. Vähemalt üks ettevõtte töötaja soetab taastusraviteenuse või spaa pääsme.
  2. Väljakutse täitmiseks on vajalik soetada taastusravi- või spaateenuse külastus ajavahemikul 22.06-02.07.2020.
  3. Teenuse soetamine peab olema tõestatav SportID keskkonnas.

Kampaania tingimused leiad SIIT.

Lisaks on Kalev Spa Veekeskus ja Spordiklubi välja pannud järjekordse vaheauhinna, mis läheb loosi kõigi kampaanias osalejate vahel. Loosiauhinnaks on tasuta Sauna-Oaasi külastus kahele Kalev Spa Veekeskuses!

Võtame siinkohal võimaluse, et tutvustada Sauna-Oaasi lähemalt läbi äsja Kalev Spa ujumiskursuse sooritanud Viljari silmade – tema jaoks oli see hea koht lõõgastumiseks eriti paaridele. Erinevates stiilides saunad ning basseinid pakkusid mõnusat vaheldust kogu õhtu vältel. Lisaks sai soovi korral mugavalt haarata värskendava joogi oaasi teisel korrusel asuvast baarist. Kuna Viljar ei ole suur spaade ja veekeskuste külastaja, siis tema jaoks oli just privaatne Sauna-Oaas mõnusalt õdus. Lisaks tõi ta välja, et Kalev Spa ujula, veekeskuse ja Sauna-Oaasi alad on piisavalt ruumikad ja suured, kus inimesed on mõnusalt hajutatud, et vältida kitsaskohti ja kontakte.

Kalev Spa Sauna-Oaasi ala on mõeldud täiskasvanud külastajale, kes hindab privaatsust ja mugavust, mis teeb sellest ühe suurima eelise. See on koht, kus saad segamatult nautida iseenda, oma kaaslase või lähedaste sõprade seltskonda, värskendades nii oma keha kui ka vaimu!

Sauna-Oaasi esimesel korrusel ootavad Sind kosutavad vee-elamused erinevate basseinide ja duššidega, millele lisandub viis erinevat sauna Troopilisest Oaasist Aurukoopani. Oaasi teine korrus on hubase lõõgastusala päralt, kus kõiki külalisi teenindab baar värskendavate jookide ning snäkkidega. 

Sauna-Oaasi pääse kehtib 3 tundi ning sisaldab ka veekeskuse külastust! Seega naudi vaikust ja rahu Sauna-Oaasis vaheldumisi lõbutsemisega liutorudes või ringvoolu- ja lõõgastusbasseinis. Lisaks on kasutada muidugi Kalev Spa au ja uhkus – 50-meetrine bassein! Loe veel lisa Sauna-Oaasi kohta Kalev Spa koduleheküljelt.