Täpselt nädala pärast (02.07) tõmbame joone alla SportID “Hooliv tööandja 2020” kampaaniale, millest saavad osa võtta kõik SportID keskkonnaga liitunud ettevõtted ja nende töötajad. Kampaania eesmärgiks on läbida kuue nädala jooksul erinevaid väljakutseid, mis motiveeriksid töökollektiivi ühiselt rohkem liigutama ja mõtlema tervislike eluviiside peale. Kõigi kuue väljakutse läbinud ettevõtete vahel läheb loosi aga peaauhind, milleks on Reval Sport spordiklubi poolt välja pandud SPORTLIK MOTIVATSIOONIPÄEV. Kogu päeva jooksul viiakse ettevõtte töötajatele läbi sportlik rühmatreening ja loeng tervislikust eluviisist, millele järgneb vee- ja saunakeskuse külastus. 

REVAL SPORT MOTIVATSIOONIPÄEV

  • Rühmatreeningu tund vastavalt kollektiivi soovidele
  • Tund aega kestev loeng „Liikumine kui täisväärtusliku elu vundament“. Loengus räägitakse lähemalt liikumise olulisusest ja tervisliku ning tasakaalustatud toitumise algtõdedest. Lisaks antakse edasi teadmisi, mis juhtub istuva töö ja passiivse elustiiliga inimese tervisega. Loengu ajal pakutakse tervislikke smuutisid, et pärast treeningut taastada vajalikud energiavarud.

 Koolitusel räägitakse lisaks liikumisele lähemalt veel järgnevatel teemadel:

  • Südametegevus
  • Tuju reguleerivad mõjud
  • Tööalase aktiivsuse mõju päevasele energiatarbimisele
  • Miks ainult dieedist ei piisa?
  • Läbikukkunud yo-yo efekt

Loengut viib läbi Tallinna Ülikooli kehakultuuri doktorantuuris õppiv 7. kategooria treener Siim Kelner.

Pärast loengut on võimalik lõõgastuda Reval Sport veemõnusid ja saunamaailma nautides: valikus on mitmes suurused basseinid, mullivannid, sanaarium, puuküttega saun, jaapani saun ning  leili-, auru-, soolasaunad.

Kontrolli üle, kas olete ettevõttena kõik väljakutsed juba sooritanud SIIT. Juhul, kui olete mõne ülesande vahele jätnud, siis kadunud pole veel midagi – alates teise nädala väljakutsest on võimalik sooritada kõiki ülesandeid ka tagantjärele! 

Kampaania viimaseks ülesandeks on soetada vähemalt üks SportID suvekampaania “Sinu energiline suvi” sooduspakkumine.