Hooliv tööandja 2020” esimene nädal on lõppenud ja teine on hooga käima läinud. Õnnitlused kõigile ettevõtetele, kes täitsid esimese nädala väljakutse ning on valmis vastu võtma juba aktiivsemat ülesannet! Alustasime üheskoos SportID tiimiga uut nädalat samuti väljakutse täitmisega, et näidata, mida see täpsemalt sisaldab ning kui lihtne see tegelikult on. Alustame aga väljakutse kirjeldusega:

II nädala väljakutse

  1. Kolm (3) erinevat töötajat peavad täitma ühe alljärgnevatest ülesannetest ning lisama selle avalikult oma isiklikku SportID Treeningpäevikusse.
  2. Iga ülesanne peab olema sooritatud erineva töötaja poolt.

Ülesanded on järgnevad:

  • 5 kilomeetrit jooksmist;
  • 5 kilomeetrit kõndimist;
  • 10 kilomeetrit rattasõitu;

 Kilometraaž kõikidel treeningsooritustel võib olla rohkem, kuid mitte vähem.

Eelnevalt kirjeldatud ülesande võib asendada kolme erineva töötaja välitreeningul osalemisega, mille tõestuseks on SportID keskkonnast soetatud välitreeningu pilet.

Lühidalt on kollektiivil võimalus minna kahte erinevat teed mööda: joosta, kõndida ja rattaga sõita või osaleda välitreeningul. Igal juhul on ülesandega seotud kolm erinevat töötajat.

SportID tiim sooritas esitatud väljakutse edukalt juba esimesel päeval. Ühiselt võeti eesmärgiks läbida erinevate töötajate poolt vähemalt 5 kilomeetrit jooksmist, 5 kilomeetrit kõndimist ja 10 kilomeetrit rattaga sõitmist. Kuna meie tiim asub nii Tallinnas kui Tartus, siis üheskoos me seda kahjuks teha ei saanud, kuid sellegipoolest osalesid mõlema linna töötajad agaralt ja täitsid ülesandeid iseseisvalt.

10 kilomeetrit väntamist

Kuna Tartu tiim töötab üheskoos linna ääres, siis mis oleks mugavam, kui tulla tööle Tartu rattaringluse rattaga. Meie tublid back-end vanemarendaja Sander ning COO Roman kasutasid ära hommikust päikesepaistelist ilma ning täitsid väljakutse kohe enne tööpäeva, vändates Tartu rattaringluse ratastega meie kontorisse.

 

Mõnus jalutuskäik

Kõndimise kategooria jäi meie Tallinna tiimi pärusmaaks, kus meie kolm tragi kolleegi raamatupidamisest ja turundus- ning müügitiimist avastasid kaunist loodust linnast eemal. Nagu piltidelt näha, on jalutamise kõrvale võimalik teha mõnus discgolfi ring ning isegi koer kaaslaseks kaasa võtta.

Jooksuring Tartus

Jooksutiiru võttis esmaspäeval ette Tartu turundustiimist Ott, kes näitas seda, et alati võib ka rohkem teha!

Loodame, et andsime ka Sinu kollektiivile motivatsiooni ja ideid juurde, kuidas väljakutse kiiresti ja edukalt sooritada. Kui Sinul või Sinu kollektiivil tekib küsimusi treeningpäeviku täitmisega, siis vaadake meie äsja avaldatud blogipostitust treeningpäeviku kohta SIIT või võtke ühendust info@sportid.com.

 Nautige suvist ilma üheskoos väljas liikudes!