SportID-s on kevadised hinnad ja ahvatlevad pakkumised. Lisaks loositakse kõikide vahel, kes soetavad kampaaniapakkumise välja reis kahele kevadisse Stockholmi! Võitja saab vabalt valida reisi kuupäevad ning sõita koos kaaslasega Tallinki kruiisilaeva A-klassi kajutis Stockholmi – sisaldab mõlemal suunal hommiku- ja õhtusööke! Loosis osalemiseks pole vaja teha muud, kui soetada kampaaniapakkumine!

STOCKHOLMI KRUIIS ON PARIM MINIPUHKUS:

  • 2 ööbimisega 40-tunnine reis
  • Väljumine Tallinnast iga päev kell 18
  • Meelelahutust ja söögikohti igale maitsele ja eale
  • Soodsate hindade ja unikaalse valikuga poed laevas
  • A-klassi kajutites on aknad vaatega merele
  • Hommiku- ja õhtusöögid buffeet lauas!

Mida rohkem kampaaniapileteid soetad, seda suurem on võiduvõimalus! Lisaks loosime pakkumiste soetajate vahel mitmed vaheauhindasid. Auhinnad on välja pannud: Reval Sport, Elamusmaratonid, Ztudio, Kuulsaal ja Herb Spa!

Kevadkampaania pakub laialdasi võimalusi, sest kokku on erinevaid kevadisi pakkumisi SportID-s ligemale 160 tükki. Valikus on massaažid, treeningud, üritused jpm. Hetkel on üks populaarseimaid valikuid Tartus asuv Herb Spa, kes on alles hiljuti SportID-ga ühinenud ja näitab uustulnukana väga motiveerivaid tulemusi. Herb Spa kevadkampaania pakkumistega saad lähemalt tutvuda siin: https://sportid.ee/group/dorpat.o.

Kui ka Sina soovid tuua värsket hingamist ja puhanud meelt alanud kevadesse, siis endale sobivaima kevadpakkumise leiad siit: https://sportid.com/s?other=campaign&query=