SportID kasutamiseks ei ole vaja olla suurettevõte ja kulutada palju aega ning raha. SimplBooks raamatupidamistarkvara arendajate näitel võib öelda, et SportID võimalused ühendavad tiimi ning pakuvad istuvale tööle vaheldust erinevate aktiivsete ülesannete ning ettevõtmistega. Järgnevalt laseme SimplBooksil ise lähemalt rääkida, miks nad just SportID kasuks on otsustanud ning miks nad tervise- ja sporditoetust oluliseks peavad. 

IT-KART TALLINN, 2020 juuni / foto: Ardo Säks

Miks SportID?

SimplBooksi tarkvaratiim on kasutanud SportID võimalusi juba üle kahe aasta. Põhjus selleks on väga lihtne – spordi- ja tervisekompensatsioon motiveerib tiimiliikmeid olema rohkem aktiivsem ning suunab töötajaid rohkem liigutama. Meie jaoks on tööandjana võimalus näidata eeskuju, kuidas SportID tõesti tõstab inimeste aktiivsust, et kõik liigutaksid end tervislikult ja püsiksid tervemana. Lisaks kasutame me SportID keskkonna treeningpäevikut oma treeningute märkimiseks, et paremini jälgida oma aktiivsust ning ettevõttesiseselt sõbralikult võistelda. 

Kontoritööd tehes on väga oluline, et töötajad mõtleksid oma tervise hoidmisele ja liigutaksid end piisavalt, et füüsis püsiks hea ning päevane aktiivsus oleks alati saavutatud. Istuva iseloomuga tööl on pidevast sundasendist põhjustatud seljavalud kerged tekkima ja pikas perspektiivis mõjutab see töötaja rühti ning kogu füsioloogiat. Tervisekontroll on küll hea meeldetuletus tervise eest hoolitsemiseks, kuid meie arvates on oluline, et ka väikeettevõtted panustaksid oma töötajate tervishoidu veelgi ning lisaks kohustuslikule tervisekontrollile pakuksid ka spordi- ja tervisetoetust, mida töötaja saab ära kasutada oma äranägemise järgi. 

Ühiste eesmärkide nimel

SimplBooks on võtnud ka osa erinevatest firmaüritustest – kaks aastat järjest on osaletud Firmaspordi korraldatavast üritusest “Kondimootoriga tööle”, mille jooksul on ettevõtte töötajad kuu aja jooksul tulnud tööle jala, rattaga või isegi tõukerattaga. Sellised üritused motiveerivad jällegi töötajaid rohkem liigutama, kuna tegemist on siiski võistlusega, kus iga meeter loeb. Seega SportID kasutamine ei pea piirduma ainult iseseisvalt trenni tegemisega, vaid SportID korraldab ning vahendab ka põnevaid üritusi ettevõtetele, mis aitab suurendada tiimitunnet ning kutsub üles ühiselt pingutama. Ka hetkel võtab SimplBooks tiim osa kampaaniast “Hooliv tööandja 2020” mis kestab ajavahemikus 25.05-02.07.2020, kus tuleb iga nädal täita erinevaid ülesandeid. Spordi tegemine on oluline igas eas ning igasuguse töö puhul, sest nagu öeldakse, siis terves kehas terve vaim! 🙂

Vaata lähemalt enda ettevõtte “Hooliv tööandja 2020” väljakutsete täitmist SIIT

Fotod: SimplBooks