Kätte on jõudnud taas üks ilus maikuu püha, mil tähistame eriliselt emadust. Kõikidele emadele ning miks mitte ka teistele, kes on pidanud pikad nädalad vaid koduseinte vahel veetma, on kasvõi hetkeline kosutus kindlasti meeltmööda. Kogusime kokku teenusepakkujad, kes on juba praegu avatud ning võtavad vastu kliente maksimaalse ettevaatlikkuse ja mõistagi kooskõlas hügieeninõuetega. Vali endale emadepäevaks mõnus hoolitsus SportID-st, mida oled ammu oodanud!

Kalev Spa ilu- ja tervisekeskus

Hetkel pakutavad teenused: Juuksur, maniküür, pediküür, massaaž

Kalev Spa ilu- ja tervisekeskus on oma uksed klientidele avanud ning pakub professionaalset ilunõustamise, maniküüri, pediküüri ja juuksuri teenuseid. Lisaks leiad mitmekülgse valiku erinevaid näo- ja kehahoolitsusi ning tervendavaid massaaže. Naised, kes on pikalt igatsenud taaskohtumist juuksuri või küünetehnikuga – siin on Sinu võimalus! Broneerimiseks kirjuta wellness@kalevspa.ee või helista otse salongi +372 649 3350.

Endale sobiva pileti saad soetada ka läbi SportID Kalev Spa ilu- ja tervisekeskuse kontolt.

Herb Spa

Hetkel pakutavad teenused: Massaaž, näohoolitsus, parafiinihoolitsus kätele või jalgadele

Emajõe ja kastanipuude hõlmas on Herb Spa Tartus pakkumas väärilist rahu ja privaatsust, mis vahelduseks kulub ära paljudele tublidele emadele. Hoolega valitud rituaalid nagu Herb® ekstraktide ja aroomiga massaažid või parafiinihoolitsused aitavad puhkajal lõõgastuda ja tasakaalu leida. Võib öelda, et Herb Spa ootab Sind oma endises headuses! Broneeri aeg iseendale https://herbspa.ee 

Piletid erinevatele hoolitsustele on saadaval ka SportID-s Dorpat OÜ Herb Spa kontol.

SLIMM

Hetkel pakutavad teenused: Massaaž, EMS-treening, LPG massaaž, rullmassaaž, näohoolitsus, kosmeetik, kehamähis, kavitatsioon, Lipo Laser, RF-dermolifting

SLIMM Studio on Tallinna kesklinna uutmoodi ilu-, tervise- ja kehasalong. Sealt leiad suure valiku erinevaid keha- ja näohooldusi. Iga inimene on unikaalne ja seetõttu on nad ka enda töös äärmiselt personaalsed ning pühendunud. Ei ole midagi paremat, kui tunda end oma kehas hästi, seega usalda end spetsialistide kätesse!

SLIMM Studiosse võid minna kaks kätt taskus ja see kehtib ka treeningute ning rullmassaaži osas, sest spetsiaalselt vajalikud riided ja pesemisvõimalus koos vahenditega on neil kohapeal olemas. Võta SLIMM-iga ühendust e-postil info@slimm.ee 

Osta pilet EMS-treeningusse, LPG massaaži või naudi hoopis suurepärase kosmeetiku hellitusi – kõik on Sulle saadaval läbi
SportID. SLIMM on avatud ning ootab kõiki vapralt oodanud kliente ja ka uusi külastajaid endale üle pika aja uuesti külla.

Beautiful Me kehasalongid üle Eesti

Hetkel pakutavad teenused: Rullmassaaž

Beautiful Me kehasalongid üle Eesti on avatud ning ootavad Sind turgutama enda tervist ja lümfisüsteemi. Mõistagi rakendatakse ka kehasalongides puhtuse tagamiseks  erimeetmeid, millega saad lähemalt tutvuda Beautiful Me kodulehel.

Rullmasaaži tööpõhimõte on lihtne, kuid efektiivne. Masina puidust rullikud keerlevad ja rulluvad vastu soovitud piirkondi ning stimuleerivad sellega lihaseid, nahka, vereringet ning aitavad kaasa lümfivedeliku liikumisele. Massaaži käigus kiireneb lümfiringe kümnekordselt. Lümfiravi on väga meeldiv ja efektiivne ravimeetod ning seda kasutatakse nii meditsiinis kui iluravis. Rullmassaaž on spetsiaalselt välja töötatud, et aktiveerida lümfisüsteemi tööd, väljutada kehast jääkaineid ja viiruseid ning tõsta immuunsust.

Hetkel asendatakse järgemööda kõik salongides asuvad masinad Eestis välja töötatud ja täiesti ainulaadsete rullmassaaži masinatega, mida saavad nautida vaid Beautiful Me kliendid. Tahad järgi proovida? Leia SportID-st endale lähim kehasalong ning tee üks samm lähemale enda heaolule.

Wellness Studio Tallinn

Hetkel pakutavad teenused: Presso- ja valgusteraapia, e-raamat, vibroteraapia, füsioteraapia, toitumisterapeut

Wellness Studio on mitmekülgne tervise- ja teraapiakeskus Tallinna kesklinnas. Teenuste valiku alla kuulub mitmeid erinevaid hoolitsusi, nagu pressoteraapia koos valgusteraapiaga ning hiljuti heitsime rohkem valgust tõhusale vibroteraapiale, mille kohta saad lähemalt lugeda SportIDEAS blogipostitusest.

Samuti on Wellness Studios kõrged puhtuse ning ohutuse reeglid, mida salongis karmilt jälgitakse. Oma erinevate ja tavapärasest põnevamate teenustega on Wellness Studio loonud endast tõelise ilumeka kõikidele naistele.

Vaata piletivalikut Wellness Studio Tallinn SportID-st ning vali enda lemmik välja! Rohkem infot vabade aegade kohta saad e-postilt info@wellness-studio.ee ning broneerida on võimalik Wellness Studio kodulehel.

Loodame, et leidsid endale emadepäeva kingiks sobivaima kosutuse viie erineva võimaluse seast. Miks mitte ka edaspidi nautimiseks? Sa oled seda igati väärt!

Kõikidele spordisõpradele toimus sellel nädalal ka spetsiaalne emadepäeva virtuaaltreening SportID Virtual Gym & Studio poolt, kus kaasa teeb kaks põlvkonda naisi. Järelvaadatava emadepäeva YogaFunci leiad SIIT.