35 FIT: Personaaltreening taskukohase hinnaga?

0

Tallinnas avati uus spordiklubi 35FIT, kus toimub personaaltreening vaid 35 euro eest kuus. Mõtled, et kuidas see võimalik on? See ei ole sinu tavaline jõusaal, kus sisse astudes mõtled jälle, et milliste raskustega eelmine kord kükke sai tehtud. Spordiklubis 35FIT on treenimine lihtsam, sest seal ootavad nutikad masinad, uudsed lähenemised treeningule ja huvitavad testid.

Treening algab särava Milonizer arvutiga, mis skaneerib treeningule tulija mõne sekundiga. Seda infot hakkavad kasutama nii treenerid kui ka kõik jõusaali masinad, et treening oleks ohutu. Milonizer kohandab konkreetseid liikumisulatusi, masinatel töötavad liigesed optimaalse trajektoori ja amplituudiga. Selles klubis ei leia löögikoormusega masinaid, nagu näiteks jooksulint või stepperid.
Esimesel korral valitakse koos oma treeneriga valutu ja ohutu isikliku liikumisulatuse. Seda on väga raske iseseisvalt kontrollida, elektrooniline süsteem ei lase kellelgi ennast kogemata kahjustada.
Samuti on oluline, kuidas määratakse isiklik koormuskünnis. Selleks tehakse jõukatse ehk mõned kordused, mil rakendub võimalikult suur jõud. Järgmisel treeningul on juba koormus 60–80% sellest väärtusest ja seadmed jätavad ise kõik näitajad meelde, et iga kord oleks lihtne oma treeningut jätkata.

Treener on alati treeningu ajal kohal, et jälgida tulemusi ja dünaamikat. Samuti aitavad ja motiveerivad treenerid jõuda uute saavutusteni! Oma treeninguid on võimalik jälgida ka spetsiaalses telefonirakenduses, kust leiab nii raskused kui põletatud kalorid.

35FIT Spordiklubi teenused leiad SportID-st.
Sel suvel liitudes on kingituseks Morotai trennikott. 53€/kuus paketis saab iga treenija tasuta lasta endale masinast vitaminiseeritud spordivett.

Nii SportID Facebookis kui Instagramis toimub üheskoos 35Fit spordiklubiga loosimäng, osale ka!

#LOOSIMÄNGÜheskoos 35FIT spordiklubiga loosime välja 8️⃣ üliägedat auhinda & kokku on lausa 8️⃣ õnnelikku võitjat!…

Posted by Sport ID on Esmaspäev, 22. juuli 2019

 

KIRJUTA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar
Palus sisesta oma nimi