“Aktiivne august” kutsub üles aktiivsetele tegevustele, et saaksid ammutada energiat veel selle suve soojadest päevadest ning sumedatest õhtutest. Kuna suvehooaeg on varsti lõppemas, siis koos sellega lõpetavad ka hooajalised teenusepakkujad, kelle teenuseid veel augustis kindlasti proovida võiks. Pakume tänases blogipostituses Sulle pisut mõtteainet, mida augustikuus veel teha jõuaksid! 

Esimene rõõmustav uudis tuleb koerasõpradele. Kui Sul on neljajalgne kaaslane olemas, siis miks mitte temaga minna võimlema või isegi fitness treeningule. Tallinnas paiknev PipFit pakub nii online kui ka kohal käimiseks erinevaid treeninguid, et ka lemmikloomad püsiksid meiega sama aktiivsed.

TUTVU LÄHEMALT PIPFIT TEENUSTEGA

Jätkates neljajalgsete sõpradega, siis koertega matkamiseks ei ole Sul vaja ise koera võtta – Paasiku Koertemõis ootab kõiki huvilisi tutvuma huskidega. Välimuselt hunti meenutavad koerad on sõbralikud nii väikeste kui suurtega ning suure neile meeldib palju liikuda ja õppida. Talvel saab nendega ette võtta kelgumatka, kuid isegi suvel on nad valmis Sinuga tegema Eestimaa kaunis looduses mõnusa jalutuskäigu. 

PAASIKU KOERTEMÕISA KOERAD OOTAVAD SIND!

Kui Sul on huvi teha midagi seltskonnaga üheskoos ning proovida enda jaoks midagi uut, siis kindlasti tasub külastada Elamusgolfikeskust, kus saab mängida minigolfi iga ilmaga. Mitmed huvitavate efektidega täiendatud rajad pakuvad võistlushimu kõigile.

ELAMUSGOLFIGA TUTVU LÄHEMALT SIIT

Kui tahate aga füüsiliselt ennast proovile panna, siis personaaltreener Siim Tõemets viib suvel läbi välitreeninguid. Minge testige enda vastupidavust treeneri juhendamisel ning pakkuge endale üks sportlik päev. 

SIIM TÕEMETSA TREENINGUD MEIE KESKKONNAS

Oled hea orienteeruja autoroolis? Pane ennast proovile Tallinnas toimuval Tallinn Orienteering Week raames! Testi oma oskusi maastikul, kaasas vaid kaart ning vajalikud juhendid. 

TALLINN ORIENTEERING WEEK OOTAB!

Loomulikult tuleb mõelda ka veesõprade peale – avasta loodust teisiti! Populaarsust koguvad SUP lauad viivad su jõgede ja järvede peale, et saaksid näha vaateid, mida varem pole näinud. Mõnus füüsiline aktiivsus ei murra kedagi maha, kuid pakub võimalust teha seltskonnaga midagi uut. 

SUP TEENUSEPAKKUJAD LEIAD MEIE KESKKONNAST

Loe lähemalt veel suvistest ratta- ja jooksuürituste kohta meie varasematest postitustest SIIT ja SIIT.

Ole aktiivne ja kanna augustis hoolt enda heaolu eest, sest ükskõik mis teenuse soetamisel võid võita kolmeks sügiskuuks 3×33€ SportID kompensatsiooni ning osaled põnevate vaheauhindade loosimises!