Ehk oled külastanud oma elus mõnda pilatese trenni? Või kui ei ole, siis oled ehk nime kuulnud? Ja kui seda ka mitte, siis pole ka see oluline, sest kohe nüüd sa kuuled.

Bikram Yoga Tallinna stuudio tunniplaani on lisandunud uus trenn nimega Inferno Hot pilates. Inferno Hot Pilates on pilatese põhimõtetel ülesehitatud intensiivne intervalltreening. Tegemist on energilise ja lõbusa 60-minutilise trenniga rütmika muusika saatel, mis kombineerib nii kardio- kui ka lihastreeningu, samas säästes liigeseid igasugusest põrutusest. Kõige olulisem on see, et tund toimub 35-kraadises ruumis.

Aga miks toimub tund 35-kraadises ruumis?

Soe ruum vähendab vigastuste ohtu, suurendab põletatud kalorite hulka ja aitab kaasa kaalulangetamisele. Samuti parandab see verevarustust ja suurendab liigeste paindlikkust. 

Keda oodatakse trenni?

SIND! Otseloomulikult sind! Inferno Hot pilates on mõeldud kõigile, kes hoolivad oma keha ja vaimu tasakaalust ning naudivad särtsakaid treeninguid. Eriti kasulik sportlasetele, kes tegelevad vastupidamisaladega – suurendab vereplasma volüümi, parandab lihaste verest hapniku omastamist, keha suudab ka tavaolukordades temperatuuriga paremini kohanduda.  Samuti neile, kes tegelevad jõutreeninguga – soojus aitab taastada lihaste elastsust ja liigeste paindlikkust. Suurenenud higistamine aitab väljutada mürkaineid.

 

Kui sul tekkis huvi, siis Bikram Yoga stuudio trennid leiad SportID-s siit!