Suveks vormi: Kaota 5 kilo kehakaalu ja võida Apple Watch!

0

Iga algus on raske, aga koos on alati lihtsam. SportID alustab järgmise grupiga “Sportlik algus” ja kutsub Sindki osalema. Osalema ootame kõiki, kes sooviksid kehakaalu kaotada 5 kg või rohkem. Programm saab alguse aprilli keskel ning kestab kokku 8 nädalat – see on suurepärane võimalus enne rannahooaega paremasse vormi saada.

Programm “Sportlik algus” sobib eeskätt neile, kes soovivad langetada kehakaalu rasva protsendi arvelt ning soovivad märgatavalt parandada oma füüsilist võimekust. Programmi läbiviimiseks kasutame väga mitmeid teaduslikult tõestatud ja toimivaid põhimõtteid, kuidas soovitud tulemust saavutada. Oleme varasemalt sellise katse läbi viinud ning tulemused kinnitasid, et oleme õigel teel ja julgustavad loodetavasti ka Sind uue programmiga liituma. Eelmise programmi kokkuvõtet saad lugeda siit!

Esimesed tulemused leiad siit: https://sportideas.blog/elustiil/kuidas-sportlikult-alustada-pariselt/

Milline näeb programm välja?

Katse alguses mõõdame professionaalse kehakoostise monitoriga kehakoostise hetkeseisu. Samuti viime läbi mõningad väga lihtsad kehalised katsed. Katse tulemusel saame teada käe-, jala- ja kerelihaste hetkeseisundi. Kaheksa nädalase programmi lõpuks kordame täpselt samu mõõtmisi ja teste, et saada objektiivset tagasisidet, kas näitajad on paranenud ning kui palju. Kui Sinu kehamassiindeks enne alustamist oli suurem kui 25, siis Sinu eesmärgiks on kaheksa nädala jooksul kaotada 5 kg kehakaalu. Selle aja jooksul on see mõistlikus ja ühtlases tempos liikudes igati tehtav ja tervislik. Väiksema KMI puhul seadistame eesmärgi vastavalt sellele, kuna liiga suur kaalukaotus ei pruugi sellisel juhul olla mõistlik.

Osalemise grupid ja katsepäevad

Katsepäevad toimuvad Tallinnas 13. aprillil ja Tartus 14. aprillil. Osalemise kohad täpsustame peatselt. Viimane kohtumine on Tallinnas 8. juunil ja Tartus 9. juunil ehk täpselt enne suvehooaja algust, milleks oled peale motiveerivat programmi kindlasti suurepärases vormis.

Lisaks on meil välja pakkuda pakett ka inimesele, kes katsepäevadel osaleda ei soovi, kuid tahaks kaotada kaalu ja osaleda auhinnaloosis. Selleks on olemas koduse osaleja pakett, mis on mõnevõrra odavam, kuid kust ei saa kindlasti sama objektiivset ja täpset tagasisidet. Selleks, et olla nö. kodune osaleja, on vaja meile saata oma kaalumise video katse alguses ja lõpus. Selle juhendi, kuidas seda videot teha, saadame kõigile osalejatele enne programmi algust.

Motivatsiooni suurendamiseks loosime osalejate vahel välja Apple Watchi!

Kampaania võitjale on auhinnaks tuliuus Apple Watch nutikell.

Kui läbite programmi edukalt, siis lisaks paremale enesetundele, osalete ahvatleva auhinna loosis! Programmi peaauhinnaks on Apple Watch! Lisaks peaauhinnale motiveerime programmi vältel Sind ka erinevate ühistegevustega.

  • Iganädalased ühistreeningud Tallinnas ja Tartus esmaspäeviti ja neljapäeviti;
  • Soovi korral saad kasutada 2 kuud Fitlapi toitumiskava superhinnaga;
  • Korraldame osalejate vahel liikumisvõistlusi, kus on võimalik võita lisaauhindu;
  • Innustame, motiveerime ja toetame igapäevaselt kõiki osalejaid. Loome selle jaoks ühise Facebooki grupi, kus saavad kõik iseseisvalt kuid ka üksteist tagant utsitada;
  • Ehk leiad programmist endale uue trennisõbra, kellega eesmärke püstitada ja neid ühiselt täita!

Osalemise tingimused ja hinnad

Osalema ootame ideaalis inimesi, kelle kehamassiindeks on suurem kui 25. Väiksema KMI korral pole suur kaalulangus teile ilmselt soovitatav.

Osalustasu koos katsepäevadel osalemisega: 29€
Koduse osaleja pakett (ilma katsepäevadeta): 19€
Fitlap toitumiskava hind osalejale: 8€/kuus
Ühistreeningul osalemine: 4€/kord

Selleks, et osaleda auhinnaloosis tuleb osaleda nii aprillis kui juunis toimuval katsepäeval (va koduse osaleja paketi soetaja) ning saavutama selleks ajaks eesmärgiks seatud kaalukaotuse. Katsetel saad osaleda Tallinnas või Tartus.

Lisainfoks, et mõned osalejad loositakse väikestesse gruppidesse (2-4 inimest) ning mõned osalevad individuaalselt. Selle, kas olete grupis või individuaalselt, otsustab loos. Grupis osalemise saavad kõik grupid lisatingimused, mille peavad täitma loosis osalemiseks.

Osalemiseks registreeruda saad siin. Maksimaalselt võtame osalema 50 inimest, seega ole kiire registreerima.

“Sportlik Algus” esimene Tallinna grupp koos treener Kristiga

KIRJUTA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar
Palus sisesta oma nimi