Kutsume kõiki üles septembri kolme nädala vältel tavapärasest rohkem liikuma. Eesmärgiks on motiveerida inimesi rohkem liiklema igapäevaste transpordi vahendite asemel oma kondimootoriga. Hea viis aktiivsuse suurendamiseks on muuta liikumisharjumusi just hommikul tööle või koju minnes.

“Kondimootoriga tööle” kampaania toimub sel aastal 09.-29. septembril 2019. Liikumisviisidena lähevad arvesse käimine/kepikõnd, jooksmine, rattasõit, rulasõit, rulluisutamine ja -suusatamine. Arvestus ei ole üldtabelis selle peale, kui palju kilomeetreid tiimiliikmed läbivad, vaid liikumiste arvu kohta. Seega seda, kui pika maa osaleja läbib päevas oma kondimootori jõul on igaühe enda otsustada. Rõhk on regulaarsusel.Kondimootoriga kampaaniasse on osalema oodatud kõik, kes tunnevad, et tahavad rohkem liikuda ja vingest aktsioonist osa võtta. Kampaanias on võimalik võrrelda oma liikumisaktiivsust teistega ning läbi selle ka ennast motiveerida. Osalemiseks on vaja nelja tiimiliiget.

“Kondimootoriga tööle” kampaania on ideaalne viis muutmaks oma liikumisharjumusi ning teha pööre tervislike eluviiside poole. “Liitu väljakutsega ning võid kindel olla, et parem enesetunne, rohkem energiat igapäeva töös ja rõõmsam tuju on garanteeritud!” sõnas EOK liikumisharrastuse juht Peeter Lusmägi.

Kampaania info, reeglid ja edetabel on kättesaadavad siin: www.sportid.ee/kondimootor

Facebooki ürituse leiad siit!