Loodame, et oled märganud SportID keskkonnas pikemat aega lisafunktsioonina avalehel olevat treeningpäeviku võimalust. Kuna käimas on “Hooliv tööandja 2020” kampaania teise nädala väljakutse, kus on vaja sisse kanda enda tulemus just nimelt treeningpäevikusse, siis koostasime lihtsa juhendi, kuidas seda sisestada, et ettevõte saaks ka sellel nädalal positiivse tulemuse kirja.

Miks täita treeningpäevikut? Sest see annab Sulle hea ülevaate enda aktiivsusest ja sooritatud treeningutest. Lisaks arvutab treeningpäevik välja iga spordiala treeningu eest ka punkte, mille abil enda kolleegidega aktiivselt võistelda. Pane ennast teiste vastu proovile!

Tegelikult on treeningpäeviku täitmine imelihtne ning nõuab Sinu ajast maksimaalselt vaid mõned minutid. Esmalt tuleb sisse logida enda isiklikule SportID kasutajakontole. 

Järgnevalt leiad avalehe menüüst teisena asetseva “Treeningud” alamkategooria, millele vajutades jõuad treeningpäevikuni.

Seejärel sisesta treeningu kuupäev, vali “Kategooria” rippmenüüst sooritatud spordiala ja vastavalt vajadusele lisa treeningu kohta täpsustusi “Kommentaar” kasti. Lisaks saad märkida treeningu ajalise pikkuse ja/või distantsi.

Kui Sul on pilte treeningust või selle statistikast, siis Sul on võimalik laadida need koos treeninguga ülesse all asuva “Choose file” nupu abil.

Viimase asjana määra treeningu intensiivsus ning otsusta “Treening on avalik” nupu abil, kas seda on näha Sinu avalikus profiilis. Kui osaled “Hooliv tööandja 2020” kampaanias, siis teise nädala väljakutse puhul peab see olema avalik!

Nüüd vajuta “LISA UUS TREENING” ja nii lihtne see oligi! Nüüd näed oma varasemaid treeninguid kohe lehekülje alaosas.

Edu kõigile ettevõtetele “Hooliv tööandja 2020” väljakutsetes ning loodetavasti osutub treeningpäeviku funktsioon kasulikuks edaspidigi!