Roosa jalgpall on Tartu JK Tammeka naiskonna poolt korraldatud igaaastane sportlik heategevusüritus koostöös Kingitud Eluga, millest saadud tulu läheb rinnavähi vastaseks võitluseks ja ennetamistöö hüvanguks. Üritus toimub Tamme staadionil 3. augustil algusega kell 13:00.

Üritus kulmineerub vutilahinguga Tartu JK Tammeka ja JK Tallinna Kalev naiskondade vahel, mis algab kell 14:30. Enne mängu esineb Küberünnak & Karmo, vaheajal toimub Tallinki auhinnaloos ja pärast mängu loositakse välja aiamaja Lasita Maja poolt. Samuti toimub enne mängu heategevuslik oksjon, mille käigus on võimalik endale soetada väärtuslikke vutimeeneid. Keha aitavad kinnitada naiskonna enda poolt valmistatud küpsetised ja Emajõe Pruulikoda, kes on lubanud 20% oma käibest Kingitud Elule annetada. Auhinnad on välja pannud ka kümned teised ettevõtted, kaasa arvatud SportID!

“Oleme väga elevil, et saame korraldada seitsmendat aastat järjest heategevusüritust Roosa Jalgpall! Oleme kuue eelneva aastaga kogunud rinnavähi ennetamiseks ja raviks üle 6000 euro, aga võitlus inimeste tervise nimel ei lõppe kunagi – seega loodame selleaastase üritusega jõuda veel rohkemate inimesteni kui kunagi varem. Loodame kõiki huvilisi ja abistajaid 3. augustil Tamme staadionil näha,” sõnab Roosa Jalgpall 2019 peakorraldaja Maria Sootak.

Sissepääs on kõigile tasuta. Lisainfot leiab Tartu JK Tammeka naiskonna Facebookist.

Tartu JK Tammeka on asutatud 30 aastat tagasi, 1989. aastal. Tammeka esindusnaiskond mängib Eesti kõrgliigas aastast 2003. Roosa Jalgpall on toimunud alates aastast 2013 ning on kujunenud järjepidevaimaks naiste klubijalgpalli edendavaks ürituseks.

View this post on Instagram

Roosa Jalgpall on tagasi ja seekord suuremalt ja vingemalt kui kunagi varem! 💗 Uskumatu, aga sellel aastal toimub heategevuslik jalgpallipidu juba seitsmendat aastat järjest! Roosa Jalgpall on naiste klubijalgpalli järjepidevaim festival, mille eesmärk on koguda annetusi rinnavähi ravimiseks, ennetamiseks ja teavitustööks. ✔Kohaletulijaid hullutab ansambel Küberünnak & Karmo ✔Kõhtu täidavad Emajõe Pruulikoda ja Tammeka naiskonna enda tehtud küpsetised ✔Muidugi on võimalik võita palju vägevaid auhindu ⚽Suur jalgpallipidu kulmineerub Eesti naiste meistriliiga mänguga Tartu JK Tammeka ja JK Tallinna Kalevi vahel, kus Tammeka naiskond mängib traditsioonilistes roosades särkides, mis sümboliseerib rahvusvahelist rinnavähivastast võitlust. ✔Kogu festivalil teenitud tulu annetatakse Vähiravifond "Kingitud Elu" Tule 3. augustil Tamme staadionile ja anna oma panus abivajajatele! #võidamesüdameid Sissepääs TASUTA! ————————————– Roosa Jalgpall 2019 toetajad: Tallink, Lasita Maja, Vanemuine, YliCool, V-Spa, Coop, MyFitness, Semu, Escape Tartu, KR8, Semu, Alatskivi loss, AHHAA, Mojos Grupp, juuksur Alla Tamme, A Le Coq, SA Tartu Sport, Airfun, YesSport. 🙏

A post shared by Tartu JK Tammeka naiskond ⚽ (@tammekanaiskond) on

Rohkem informatsiooni leiab Facebooki eventi alt: https://www.facebook.com/events/642356376273792/