Seminar: “Kuidas oma töötajate heaolu parandada?”

0

Juba järgmine nädal toimub Rakvere Aqva Spas seminar “Kuidas oma töötajate heaolu parandada?”.

Miks peaksid olema kohal?

Seminar saab olema kindlasti väga huvitav igale osalejale, kuna esinejaid on mitmekülgsed. Esinema on tulemas nii tipp-sportlased, toitumisnõustajad, ürituste korraldajad kui ka teadusuuringute eestvedajad! Seminarilt saavad kindlasti kõik uusi teadmisi, kontakte ning huvitavaid nippe nii spordi ja toitumise teemadel. Meelepäraseid teemasid leidub igale ühele – lisaks ei puudu seminarilt sporditreeningud. Ikka selleks, et teooria kõrvale paralleelselt tuua mõned uued ja huvitavad harjutused ning vahepeal virgutada enda vaimu!

Kes on esinejad?

Johanna Talihärm – Seminari esimene esineja on Eesti noor laskesuusataja Johanna Talihärm. Johanna on Eestit esindanud mitmel rahvusvahelisel tiitlivõistlusel ja käinud kahel korral Eestit esindamas Olümpiamängudel. Temalt kuuleme täpsemalt treenimisest USA-s, õppetöö ja olümpiaks treenimise ühtlustamisest – kust saavad kindlasti snitti võtta kõik töötavad inimesed – kuidas saavutada häid töötulemusi ning samal ajal aktiivselt sporti teha. Samuti ei puudu ka rahvusvaheliste võistluste muljed ja müüdid laskesuusatamisest.

 

Kaur Kivistik – Eesti parim takistusjooksja Kaur Kivistik, kes purustas eelmisel aastal 47 aastat kestnud Eesti takistusjooksu rekordi, mis oli ka üks kõige kauem püsinud rekord Eesti kergejõustiku ajaloos. Kaur räägib seminaril, kuidas saavutada edu ning olla pidevalt edukas. Ka ei puudu tema muljed võistlustelt rahvusvahelistel spordiareenidel, ettevalmistusest suurvõistlusteks ning kuidas oma koolis õpitud professioon enda kasuks maksimaalselt ära kasutada. Lisaks saavad kõik seminaril osalejad teha kaasa ka Kauri poolt läbiviidavas jooksutreeningus Rakvere lossimägedes. Seega jooksutossud kindlasti kaasa!

 

Aadu Pekk – Mees, kes tõi triatloni Eestisse ja Nõukogude Liitu. Aadu on spordifanaatik – ta on ise läbinud korduvalt suusamaratone, teinud mitmekülgselt sporti terve oma elu vältel ning korraldanud lugematul arvul spordiüritusi. Seminaril kuulame Aadu õpetussõnu ning muljeid, kuidas esimene triatloni üritus Eestisse jõudis, miks see teoks sai ning ürituse kohapealseid ja nostalgilisi tagasivaateid.

 

Erik Orgu – Erik Orgu on kindlasti Eesti üks tuntumatest toitumisnõustajatest. Ta räägib seminaril harrastussportlaste toitumisest – kõigest, mis on selle teemaga seotud, müütidest ning asjaoludest, millele iga harrastussportlane peab igapäevaselt tähelepanu pöörama. Ehk õnnestub Erikult saada mõni hea retsept, kuidas valmistada eriti maitsev ja tervislik toit!

 

Tervise Arengu Instituut (TAI) – Vaid mõni kuu tagasi valminud Eesti terviseuuring pakub kindlasti huvi igale ettevõtte siseselt spordi- ja terviseteemadega tegelevale inimesele, kes soovib ka enda töötajaid rohkem suunata tervislikuma eluviisi poole. Ära tuntavad kohad ja paralleelid leiab igaüks. Lisaks jagub uusi ja huvitavaid tegutsemisviise, kuidas töötajaid rohkem liikuma saada küllaga.

 
 
 

KIRJUTA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar
Palus sisesta oma nimi