Töötajad hindavad väga, kui tööandja nende spordikulutused enda kanda võtab. Kuid igas ettevõttes leidub ka neid, kelle puhul spordikompensatsioon ei motiveeri rohkem liikuma. Selle jaoks aitab kindlasti, kui keegi näitab harjutusi ette ja räägib treeningu ning toitumise olulisest. Seetõttu otsustas SportID pakkuda Teile võimalust kutsuda end külla! Nad pakuvad treeneri spetsiaalseid liikumisharjumusi toetavaid ja tervislikku toitumist tutvustavaid pakette. Hetkel on võimalik valida kolme paketi vahel ning soovi korral saab neid omavahel kombineerida:

SportID ja Tere Fit! kutsuvad: “Aktiivne paus võimlemise ja Tere Fit! vahepaladega”

SportID poolt tuleb treener Teie juurde ning viib läbi aktiivse 15-minutilise kontorivõimlemise. Harjutused on mõõduka intensiivsusega ja sobilikud kõigile. Igale kontorivõimlejale on kingituseks Tere Fit! Proteiinipuding või -kohuke. “Aktiivne paus” on optimaalne korraga ~15-20 töötajale.

Aktiivne paus Bonava kontoris 24.04.2019


SportID ja Tere Fit! kutsuvad:Terve Firma tervisepäev”

Tervisepäev Teie ettevõttes sarnaneb tavalise tööpäevaga – kõik tööülesanded saavad kenasti täidetud, kuid lisaks pööratakse töötajate tervisele tähelepanu. Selleks päevaks tellitakse kontorisse Epic Foods tervislik lõunasöök ja Tere Fit! vahepalad kõikidele osalejatele. Pärastlõunal toimub kaks treeningu-, toitumis- ja psühholoogiateemalist loengut ning aktiivne liikumispaus. Lisaks on võimalik tellida kehakoostise mõõtmine.

Epic Foods professionaalsete kokkade poolt valmistatud kindla kaloraažiga toit kullerteenusega otse kontorisse.


SportID ja Tere Fit! kutsuvad:Sportlik algus ehk 8-nädalane tervist edendav programm”

“Sportlik algus” on kaheksanädalane aktiivne programm. Programmi alguses korraldatakse üheskoos ettevõttes “Terve Firma tervisepäev”. Seejärel tehakse kõikidele osalejatele spetsiaalse mõõtevahendiga kehakoostise analüüs ning püstitatakse igaühega tema hetkeseisundit arvestav eesmärk. Seejärel viiakse läbi iganädalaselt SportID treeneriga Teie juures ühistreening. Lisaks saab iga programmis osaleja oma menüü planeerimiseks personaalse ligipääsu Fitlap toitumiskavale. Viimasel kohtumisel tehakse ühistreening ning uus kehakoostise mõõtmine, selleks, et näha kuhu osalejad kaheksa nädalaga jõudnud on. Varasemate kogemuste põhjal on antud programm kõige tõhusamalt toiminud!

Selleks, et kutsuda SportID endale külla või saada rohkem infot pakettide kohta, võta ühendust liis.jarvamagi@sportid.com või helista +372 5380 5510.

SportID käis külas ERGO kontoris nii Tallinnas kui Tartus: