Treeni augustis TASUTA!

0
MyFitness Balti Jaam 1. sünnipäev Foto: Jaanis Kriska

Vahel ei ole pangakontol pidu ja pillerkaar. Lihtsalt ei ole. Ja siis hakatakse kärpima kohtadest, mis tegelikult on inimese tervisele tähtsad. Treeningud võivad osutuda päris kalliks ja kui valik on näiteks trenni ja toidu vahel, siis olgem ausad. Toit on püha. Samuti leiad raha pigem selle uue pesumasina ostmiseks, mis ootamatult katki läks või auto, mis enam hommikul tööle ei taha Sind viia. Õnneks aga on nii mõneski linnas mitmeid tasuta treeninguid, millest on võimalik sel kaunil augustikuul osa võtta. Tegime natuke googel-moogelit ja otsisime välja mõned tasuta treeningud:

Tallinn

MyFitness korraldab Balti Jaama Turu välisalal tasuta treeninguid. Ja järgmine toimub juba teisipäeval ehk HOMME! Lähme koos?

Sellel nädalal võib nii teisipäeval kui ka neljapäeval leida end Pirita rannas. Miks? Sest NOCCO ja Must Crossfit toovad teieni tunnise treeningu täiesti tasuta! Rohkem infot leiad siit.

Kolmapäeval on võimalus end liigutada Tallinna Lauluväljakul. Sealt leiab eest Nike Run ja Nike Training Clubi ühistrenni, kes ootavad nii järjepidevaid treenijaid kui ka suuri puhkusesõpru!

TalTech ootab kõiki oma tudengeid ikka ja jälle TalTech spordihoonesse, kust leiad nii jõusaali kui rühmatreeningud, pinksilauad ja erinevad pallisaalid!

NTC välihooaja avamine Foto: Alina Birjuk

Tartu

Anne kanali äärsel välijõusaali platsil toimuvad esmaspäeviti kell 18:30–20:00 Tartu Ülikooli Kliinikumi spordimeditsiini ja taastusravi kliiniku füsioterapeutide Sten Siitami ja Madis Arumäe juhendamisel välitreeningud. Esimene treening toimus juba 29. aprillil ja viimane saab tehtud 30. septembril. Trenn jääb ära vaid keeruliste ilmaolude korral. Näeme täna?

Nike Training Club jõuab ka Tartu! Kolmapäeval kohtuvad NTC, Seiklushunt, Nocco ja kõik tasuta treenijad Tartu Lauluväljakul ning peavad maha ühe õige trennipeo!

13. august leiab aset NTC rehvitest! Oled minemas?

Kindlasti ei tohi ka unustada, et kõik tudengid saavad Tartu Ülikooli Akadeemilises Spordihoones tasuta treenida tööpäeviti kuni kell 13:00.

NTC välitreening Tartus

Viljandi

Leidsime, et Viljandi Myfitnessis leidub lausa 5 tasuta trenni augustikuus! Oled Sa kunagi proovinud Bodycombatit? Või Toning trenni? Nüüd on see võimalus! Rohkem infot leiad siit!

Rakvere

12. augustil toimub Rakveres Ööjooks, aga enne seda saad kere soojaks ajada Rakvere linnastaadionil! 

Kindlasti toimub veel ja veel tasuta treeninguid üle Eesti. Aga kui siit seda endale sobilikku ei leidnud, siis üle Eesti leidub nii terviseradu kui parke, kus saad treenida nii üksi kui sõbraga. Seal ootavad Sind värske õhk, hea tuju ja teised aktiivsed kaasmaalased. Kõik Eesti terviserajad leiad siit! Samuti on tasuta võimalik käia Disc-Golfi mängimas või välijõusaalis jõudu tegemas. Vali ainult kodule kõige lähim paik ja sea sammud sinnapoole! Elagu aktiivne august!

Kärdla välijõusaal

KIRJUTA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar
Palus sisesta oma nimi