Tuleb nukralt tõdeda, et sponsoriotsinguil olevatel sportlastel pole just kuldsed ajad. Näiteks laskesuusataja Kalev Ermits tõdes, et tema kaks isiklikku sponsorit olid sunnitud käed üles tõstma ja tema sportlastoetusesse väikese pausi sisse tegema. “Ei saa neile seda ette heita. Nad on mind tublilt toetanud ja ma väga loodan, et nad saavad pärast keerulisemaid aegu oma äri uuesti heale järjele ja tekivad uued võimalused,” tõdes laskesuusaäss realistlikult. “Eks ma pean püüdma teisi võimalusi leida,” lisas ta.

Eile, 3. juunil toimuski Elva lauluväljakul Kalev Ermitsa juhendamisel välitreening, kus iga huviline sai lunastada 3€ eest osaluspääsme, et treenida koos tippsportlasega. Osalushuvi oli täiesti piisav selleks, et plaanida treeningu kordamist. “Minu jaoks on see kaks ühes: väike üldkehaline treening, mida nagunii pean tegema ja võimalus natukene lisaraha teenida,” oli Ermits optimistlik.

Trennis osaleja Evelin arvas, et tippsportlase juhendamisel on huvitav treenida. “Kalev on sõbralik ja asjatundlik juhendaja ning temast õhkub positiivsust. Tippsportlasena teeb ta kõik harjutused tehniliselt ilusasti ette, pakkudes lihtsamaid ja raskemaid võimalusi. Treeningut saatis mõnus huumor, mille lõpetas väike reaktsiooniharjutus,” kirjeldas osaleja treeningul saadud kogemust.

Paljud Eesti tasemel tippsportlased, kellel puudub igakuist palka maksev klubileping, on sama mure ees nagu Ermits. Sestap tekkis meil ka SportID Studios mõte, et äkki saavad sportlased ise ennast läbi meie aidata. Täna filmime esimese treeningu koos Eesti parima naissprinteri Õilme Võroga, kes on pannud kokku umbes 30-minutilise treeningu üldkehalistest harutustest, mida ta ise oma ettevalmistuses kasutab.

Trenni piletitulud läheb treeningu läbiviija Õilme Võro sportlikuks ettevalmistuseks. Seega oleme loonud võimaluse kõigile spordisõpradele viia end paremasse vormi, toetada andekat sportlast ning koguda oma harjutusvarasse uusi ja huvitavaid harjutusi, mida tippsprinterid oma ettevalmistuses kasutavad.

Tippsportlaste seeriasse plaanime juba ka uusi episoode. Nimelt oleme saanud kokkuleppe ka Kalev Ermitsaga, et ka tema läbiviidav ÜKE trenni video jõuab tuleval nädalal SportID Studio eetrisse. See annab kõigile võimaluse teha oma kodus kaasa trenn Eesti ühe parima laskesuusajataga ning tema sportlaskarjääri panustada.

SportID Studio on SportID poolt loodud suurepärane videovahendusel treenimise võimalus, kus saab kaasa teha treeninguid koos Eesti ja Läti parimate treeneritega. Vaata lisainfot SportID Studio kodulehelt.