Eriolukorra lõpp on andnud võimaluse spordiklubidel avada uksed ning alustada sisetreeningutega. Kuigi paljud soovivad end aktiivselt liigutada siseruumis, siis kõigi jaoks see võimalik pole. Lahendus sellele on välitreeningud, mis veel paljudes linnades käimas on ning kus piiranguid on vähem ja võimalus nautida järjest suvisemat ilma kasvab iga päevaga. Toome Sinuni välitreeningute informatsiooni nii spordiklubidelt kui ka personaaltreeneritelt, kes pakuvad värskes õhus treenimise võimalust. Kui tead veel mõnda spordiklubi või treenerit, kes välitingimustes trenne läbi viivad, siis anna meile sellest teada SportID Facebookis!

SPORDIKLUBI SPARTA

Sparta pakub spordihuvilistele erinevaid erialaseid välitreeninguid ja jõutreeninguid. Selle nädala kavas on näiteks suusa-, ratta-, jooksu- ja ringtreening. Muidugi ei puudu tunniplaanist ka Sparta vorm! treening värskes õhus. Sparta treeningud toimuvad Tallinnas Järve metsas.

Tutvu lähemalt tunniplaaniga SIIT.

ARIGATO SPORDIKLUBI

Arigato välitreeningud kombineerivad võitluskunste, erinevaid lihastreeninguid ning ka pikemaid matkatreeninguid. Välitreeningud toimuvad spordiklubi juures ning lisavarustust ei vaja. Jooks EKE, HeartBeat, FitX, Boot Camp ja SIX PACK on vaid mõned treeningud, mis ootavad Sind Arigato spordiklubis. Lisaks on Arigato spordiklubi ehitanud ajutise välijõusaali, kus saab värskes õhus, kuid samal ajal katuse all olles treenida. 

Arigato spordiklubi tunniplaaniga saad tutvuda SIIT.

Peale spordiklubide pakuvad välitreeningu võimalusi mitmed treenerid erinevates Eesti linnades.

KRISTI MÖLDRI

Meie Virtual Gym & Studio treener Kristi Möldri viib täna (18.05), kell 18:00 Tartu Toomemäe Kassiorus läbi kogu keha intervalltreeningu, kus Sinul endal on vaja peale spordiriiete vaid treeningmatti. Loe Kristi kohta lähemalt meie SportIDEAS blogiloost, hoia silm peal tema virtuaaltreeningutel Dance with Kristi Facebooki leheküljel ning osta pilet ette SportID keskkonnas SIIT.

SIIM TÕEMETS

Tallinnas on välitreeninguid võimalik teha treener Siim Tõemetsa juhendamisel Kalamaja Kalmistupargi mänguväljaku kõrval. Kõik treeningud toimuvad värskes õhus ja iga nädal! Siimu sõnul sobib treening kõigile, kes tahavad end liigutada ja ühiselt treenida. Treeningu esimeses pooles tehakse üheskoos oma keharaskusega harjutusi ning teises pooles ringtreeningu põhimõttel kogu kehale suunatud harjutusi. Osta pilet ja broneeri koht SportID keskkonnas SIIT. Lisainformatsiooni leiad Siim Tõemetsa Facebooki leheküljelt.

MAILIIS STOLTS 

Pärnus saad teha trenni tuttava VGS treeneri juhendamisel, sest seal hoiab õues Sind vormis Mailiis Stolts. Tema järgmine välitreening toimub 21.05 kell 17:00 Õhtu 1a aadressil, mis asub mugavalt Pärnu kesklinnas. Kaasa võid võtta võimaluse korral treeningmati! Osta pilet SIIT, hoia end treeningutega kursis Mailiisi Facebooki treeninggrupis ning loe Mailiisi kohta lähemalt meie Virtual Gym & Studio treenereid tutvustavas postituses.

Samuti ei ole kadunud virtuaaltreeningud. Iga päev uueneva virtuaaltreeningute tunniplaani leiad SportID Facebookist