Töökohaspordikuu on külla jõudnud Fifaale! Fifaa aitab juba 26 aastat erinevatel ettevõtetel teha reklaamkingitusi või ühiseid trenniriideid. Vaata videost, milliste spordialadega tegelevad nende töötajad ja milliseid üritusi külastatakse terve tiimiga!

Töökohaspordikuu on külas FIFAA-l!

Parimaid reklaamkingitusi ning firmarõivaid pakkuv ettevõte Fifaa projektijuht Indrek Rist räägib videos, mis alasid nende kollektiivis harrastatakse ja miks see hea on.#töökohaspordikuu #firmasport #liigume #terveeestieest #sportideasFifaa Sport ID Firmasport

Posted by Firmasport on Esmaspäev, 22. aprill 2019

Vaata töökohaspordikuu vahekokkuvõtet SIIT.

Millest koosneb töökohaspordikuu challenge?

  • Kätekõverdused 1 minuti jooksul
  • Kükid 1 minuti jooksul
  • Kosmonaudid 1 minuti jooksul
  • Toenglamang küünarvartel seni kuni jaksad
  • Seinaiste seni kuni jaksad

Tahaksid proovida, kuidas Sinul ja su kolleegidel need harjutused välja tulevad ning osaleda auhinnaloosis? Või näidata, et teie ettevõttes on tervis tähtsal kohal?

Tee fotopostitus oma viieliikmelisest tiimist mõnele avalikule Instagrami kontole, kus on märgitud #sportideas #töökohaspordikuu #firmasport, teie tulemused igal katsumusel ja ettevõtte nimi.

Kui tahad võistelda peaauhindadele, siis lisa foto kirjeldusse video link, kus on võimalik näha täispikka sooritust, et kohtunikel ja konkurentidel oleks võimalik kontrollida tulemust. Videod peavad olema üles laetud Youtube’i, Vimeo või mõnda teise online videoplatvormile. Ilma videota postitused, kus on kirjas tulemused osalevad küll auhinnaloosis, kuid peaauhinnale konkureerivad ja lähevad arvesse vaid need tiimid, kes on a) postitanud täispika video oma sooritusest või b) kellel käis külas töökohaspordikuu videotiim ning fikseeris sooritused oma silmaga.

Auhinnad parimatele on välja pannud:

  • FitKit, kes iga ala võitjale annab ühe treeningvarustuse komplekti väärtusega 100€.
  • Kolme parimat võistkonda, kes viieliikmelise võistkonnaga on teinud summaarselt parima tulemuse premeeritakse omanäoliste karikatega.
  • SportID on kõigi töökohaspordikuus osalenute vahel välja pannud loosiauhinnaks 2×50€ väärtuses krediiti.
  • Borealis on kõigi osalenute vahel pannud välja silmamasseerija iSeeM.

Töökohaspordikuud korraldab Eesti Firmaspordi Liit. Töökohaspordikuu kulminatsiooniks on Kevadspartakiaad (22.-26.04.2019).

#firmasport #terveeestieest #sportideas #töökohaspordikuu