Töökohaspordikuu on külla jõudnud Tele2-le. Vaata videost, kuidas sai väljakutsega hakkama Tele2 ja kuidas tähistavad nemad töökohaspordikuud!

Videos astub võistlustulle Tele2! Vaata videost kuidas neil challenge läks.

Selles videos oleme külas Tele2-l! Vaata videost kuidas Tele2 oma töötajate tervise eest seisab ning mis huvitavat neil töökohaspordikuu raames plaanis on.#töökohaspordikuu #firmasport #liigume #terveeestieest #sportideasTele2 Eesti Firmasport Sport ID

Posted by Firmasport on Teisipäev, 9. aprill 2019

Millest koosneb töökohaspordikuu challenge?

  • Kätekõverdused 1 minuti jooksul
  • Kükid 1 minuti jooksul
  • Kosmonaudid 1 minuti jooksul
  • Toenglamang küünarvartel seni kuni jaksad
  • Seinaiste seni kuni jaksad

Tahaksid proovida, kuidas Sinul ja su kolleegidel need harjutused välja tulevad ning osaleda auhinnaloosis? Või näidata, et teie ettevõttes on tervis tähtsal kohal?

Tee fotopostitus oma viieliikmelisest tiimist mõnele avalikule Instagrami kontole, kus on märgitud #sportideas #töökohaspordikuu, teie tulemused igal katsumusel ja ettevõtte nimi.

Kui tahad võistelda peaauhindadele, siis lisa foto kirjeldusse video link, kus on võimalik näha täispikka sooritust, et kohtunikel ja konkurentidel oleks võimalik kontrollida tulemust. Videod peavad olema üles laetud Youtube’i, Vimeo või mõnda teise online videoplatvormile. Ilma videota postitused, kus on kirjas tulemused osalevad küll auhinnaloosis, kuid peaauhinnale konkureerivad ja lähevad arvesse vaid need tiimid, kes on a) postitanud täispika video oma sooritusest või b) kellel käis külas töökohaspordikuu videotiim ning fikseeris sooritused oma silmaga.

Töökohaspordikuud korraldab Eesti Firmaspordi Liit. Töökohaspordikuu kulminatsiooniks on Kevadspartakiaad (22.-26.04.2019).