Tänane töökohaspordikuu staar on Verston Ehitus! Vaata, kuidas nendel väljakutse õnnestus!

Töökohaspordikuu viimane nädal algas täna! Ning tänases videos oleme külas Verston Ehitusel.

Eesti teede-ehtiuse ettevõte Verston Ehitus on väga sportlik! Ühiselt tehakse väga palju sporti ning kaasatakse ka pere sporditegemisse.Vaata videost mida nemad ühiselt ette võtavad!Verston Sport ID Firmasport#töökohaspordikuu #firmasport #liigume #terveeestieest #sportideas

Posted by Firmasport on Pühapäev, 21. aprill 2019

Vaata töökohaspordikuu vahekokkuvõtet SIIT.

Millest koosneb töökohaspordikuu challenge?

  • Kätekõverdused 1 minuti jooksul
  • Kükid 1 minuti jooksul
  • Kosmonaudid 1 minuti jooksul
  • Toenglamang küünarvartel seni kuni jaksad
  • Seinaiste seni kuni jaksad

Tahaksid proovida, kuidas Sinul ja su kolleegidel need harjutused välja tulevad ning osaleda auhinnaloosis? Või näidata, et teie ettevõttes on tervis tähtsal kohal?

Tee fotopostitus oma viieliikmelisest tiimist mõnele avalikule Instagrami kontole, kus on märgitud #sportideas #töökohaspordikuu #firmasport, teie tulemused igal katsumusel ja ettevõtte nimi.

Kui tahad võistelda peaauhindadele, siis lisa foto kirjeldusse video link, kus on võimalik näha täispikka sooritust, et kohtunikel ja konkurentidel oleks võimalik kontrollida tulemust. Videod peavad olema üles laetud Youtube’i, Vimeo või mõnda teise online videoplatvormile. Ilma videota postitused, kus on kirjas tulemused osalevad küll auhinnaloosis, kuid peaauhinnale konkureerivad ja lähevad arvesse vaid need tiimid, kes on a) postitanud täispika video oma sooritusest või b) kellel käis külas töökohaspordikuu videotiim ning fikseeris sooritused oma silmaga.

Auhinnad parimatele on välja pannud:

  • FitKit, kes iga ala võitjale annab ühe treeningvarustuse komplekti väärtusega 100€.
  • Kolme parimat võistkonda, kes viieliikmelise võistkonnaga on teinud summaarselt parima tulemuse premeeritakse omanäoliste karikatega.
  • SportID on kõigi töökohaspordikuus osalenute vahel välja pannud loosiauhinnaks 2×50€ väärtuses krediiti.
  • Borealis on kõigi osalenute vahel pannud välja silmamasseerija iSeeM.

Töökohaspordikuud korraldab Eesti Firmaspordi Liit. Töökohaspordikuu kulminatsiooniks on Kevadspartakiaad (22.-26.04.2019).

#firmasport #terveeestieest #sportideas #töökohaspordikuu