Sportland x North Face kutsuvad elu seiklusele Boliiviasse. Kui džunglid, soolaväljad ja elu seiklus tundub nagu eepiline plaan, siis see on kindlasti midagi Sinule. The North Face x Sportland otsivad ühte õnnelikku tiimi, kes saab täiesti tasuta osaleda kahenädalasel peadpööritaval matkal Lõuna-Ameerikas. Tiimide registreerimine lõppeb juba ülehomme ehk 14.08.2019! Kõikide ankeetide seast valib professionaalne žürii igast Baltikumi riigist välja vähemalt ühe tiimi, kes pääseb teise vooru, milleks on rahvahääletus. Rahvahääletus on rahvusvaheline ning üllatusi täis! Kahenädalase hääletusperioodi lõpuks selgub üks õnnelik tiim, kes võidab elu seikluse Boliivias. Kas see saab olema Eesti, Läti või Leedu tiim? Seda otsustab rahvas. 

Konkursi võitnud kaheliikmeline tiim saab üheskoos Sportlandiga 6.-23. oktoober 2019 minna elu seiklusele Boliiviasse!

Auhind sisaldab:

  • Lennupiletid Riia-La Paz-Riia;
  • Transport Riiga;
  • Transport kohapeal;
  • Majutus;
  • Söök;
  • Vajalik The North Face matkavarustus väärtuses 1500€, mis jääb võitjatele!

Tundub nagu Sinu sorti projekt? Siis ei jää muud üle kui end kohe kirja panna! Tee seda SIIN.

Kui Sa pole veel päris kindel, siis vaata videot täpselt aasta tagasi toimunud sarnasest projektist, mille eesmärgiks oli Mont Blanc. Ehk leiab Sinu südamesse tee projekt Boliivia!

🏔 PROJECT BOLIVIA 🏔

🏔 PROJECT BOLIVIA 🏔Eelmisel aastal seiklesime kõrgustes ja jahtisime Mont Blanc tippu. Sellel aastal suundume aga võimsasse Lõuna-Ameerikasse. 😲Kui džunglid, soolaväljad ja elu seiklus tundub nagu eepiline plaan, siis saad tiimiga kandideerida siin 👉https://sportland.ee/projectbolivia/PS! Eelmise aasta väike tagasivaade. 👇

Posted by Sportland Eesti on Kolmapäev, 31. juuli 2019